Bilal Gündoğdu / Gazeteci - Yazar

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Alem-i İslam’da pencerenin büyüğü!

31 Ağustos 2016 Çarşamba
Suriye özelinde, Alem-i İslam’ın dört bir yanında çevrilen dolapların hemen hemen hepsi aynı. Sadece aktörler ve beldeler değişiyor. Bu bağlamda bizlerde, topraklarımızı arenaya çeviren lanetli zihniyeti Müslümanca bir bakış açısı ile yazmaya çalıştık. Buyurun:
 
**-**
 
Siyonizm oyunu kurar. Direnen yerli kalır, yamulan kendi topraklarına düşman bir terörist olur. Oyun kurucular teröristleri ikiye ayırır.
 
İyi terörist PYD olur. Kötü terörist IŞİD. Topraklarımıza önce kötü terörist musallat olur, işgal eder. Ve gerçekten de kötüdür; kafa keser! Ardından oyun kurucular, iyi terörist PYD'yi devreye sokar. İyi terörist, kötü terörist IŞİD'i bizim topraklarımızdan kovar; kahraman olur. Kötü terörist IŞİD'in meşruiyet kazandırdığı iyi terörist PYD'ye laf söylersen de özgürlük düşmanı olursun. Çünkü onlar iyi teröristlerdir!
 
Topraklarımızı düello sahasına çevirip, bizim kökümüzü kazımak isteyen bu hırsız - polis oyununa artık yeter demek zorunda kalırsın. İyi kötü dinlemeden, senin topraklarında doğan teröristleri hak ettikleri yere gönderirsin. İyi de yaparsın.
 
Siyonizm yine kaostan beslenir. Daha çok silah satarlar. Sen çoluk çocukla oyalanmak zorunda iken onlar senin yeraltı zenginliklerini yerler.
 
Nitekim oyun kurucular, yerlerin ve göklerin Rabbi olan Allah'ın mülkünde oynadıklarını unuturlar. Öleceklerdir ve cehenneme sürüleceklerdir. Görünüşte, oyunda sadece figüran olarak yer alan bizlere ise tek şey düşer; bu davada hangi tarafa ne kadar fayda ediyoruz.
 
Ne mutlu savunduğu davadan şeref bulmayı düşleyip, cenneti arzulayan Hakk davanın neferlerine...
Bu yazı toplam {} defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Editörün Seçtikleri
Haberler