Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İddialar üzerine Esede ait yeni bir fotoğraf paylaştılar!
02 Şubat 2017 Perşembe

İddialar üzerine Esed'e ait yeni bir fotoğraf paylaştılar!

Esed'in ölüm haberlerinin ardından Esed Cumhurbaşkanlığına ait resmi Twitter hesabı yeni bir fotoğraf paylaşarak bu fotoğrafın Esed'e ait çekilmiş yeni bir fotoğraf olduğunu iddia etti.
HABER: Büşra Gültekin - Suriye Haber Ajansı (SHA)
 
Esed Cumhurbaşkanlığına ait resmi Twitter hesabı yeni bir fotoğraf paylaşarak bu fotoğrafın Esed'e ait çekilmiş yeni bir fotoğraf olduğunu iddia etti. Fotoğrafta Esed'in sanayicilerden oluşan bir heyeti karşıladığı görülüyor.
 
Geçtiğimiz dönemde batı kanallarına verdiği birçok röportajın ardından, Ocak ayının ortasından bu yana televizyon ekranlarına hiç çıkmayan Esed'in yatalak hasta olduğuna dair haberler son günlerde oldukça çok yayılmıştı.
 
Daha öncesinde de Esed'in yatalak olduğu veya öldüğü yönünde çıkan haberleri yalanlamayıp Esed'i direk canlı yayına bağlayan Cumhurbaşkanlığı'nın bu sefer haberi yalanlayarak sadece bir fotoğraf paylaşmakla yetinmesi dikkat çekti.
 
Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı kaynakları Esed'in Venzuella meslektaşından telefon aldığı haberini yayınlayarak Esed'in ölmediğini duyurmuştu. Ancak takipçileri bunu yetersiz bulmuş ve tatmin olmamıştı.  
 
Fotoğrafta ise Esed eşliğinde çoğu kadından oluşan bir heyet görülüyor. Bu fotoğrafı paylaşan kaynaklar bu heyetteki sanayicilerin savaşta Endüstriyel tesislerinin zarar görmüş sanayicilerden oluştuğunu iddia etti.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Editörün Seçtikleri
Haberler