Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Suriyeli bebekler canlı canlı gömülüyor! - Video
01 Mayıs 2016 Pazar

Suriyeli bebekler canlı canlı gömülüyor! - Video

Suriye'nin Halep kenti bir haftadan beri Rus ve Esed uçaklarının bombardımanı altında. Sivillerin üzerine ölüm yağdıran Rus-rejim pilotları, hastaneleri,camileri,okulları ve tüm sivil yerleşim yerlerini yakıp yıkıyor. Dünya ise her zamanki gibi sessizce i
Bir batılı insanın sadece kanayan parmağı için taziye sırasına giren ülkeler, Esed ve Rus savaş uçaklarının bir haftadan beri sürekli bombardımana tuttuğu Halep'te bombalarla parçalanarak ölen bebeklerin son anlarını izlemekle yetiniyor.
 
Kundakları kefen olan bebeklerin diyarı olan Suriye, 2011'den beri Esed rejimi ve buna tüm var gücüyle destek veren İran ve Hizbullah tarafından katliamlara şahitlik ediyor.
 
Tüm şer güçlerin birleşerek ölüm kustuğu, Müslümanların evlerini ve yurtlarını terketmeyerek sonucunda parçalanmış bir şekilde Allah'a kauştuğu yer olan Suriye'de, katliamlarına aralıksız hız veren İran destekli güçler ile 30 Eylül'den bu yana bölgede özellikle cami ve sivil yerleşim yerlerini hedef alan Rusya bölgede adeta soykırım uyguluyor.
 
Dikkat! Video'da İran destekli Esed/Rus savaş uçaklarınca vurulan bebeklerin parçalanmış uzuvları görülmektedir.
 
 
Islah Haber
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Editörün Seçtikleri
Haberler